Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Areon Boğaziçi Evleri'nde aylık ödemeler 950 TL'den başlıyor

Areon Yapı'nın Bodrum-Milas yolu üzerindeki Boğaziçi Mahallesi'nde inşa ettiği projesi Areon Boğaziçi Evleri'nde 950 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor

Bodrum'da bin 8000 konuta imzasını atann Areon Yapı'nın bölgedeki 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri'nde toplam 294 daire yer alıyor. 2 ve 3 katlı bloklardan oluşan yatay mimarisiyle dikkat çeken projeden peşinatsız ve ara ödemesiz daire satın alınabiliyor. 120 ay vade imkanı bulunan projeden 950 TL taksitle 1+1 daire ve 1.800 TL taksitle 2+1 dubleks sahibi olmak mümkün.

Boğaziçi Mahallesi'nde 57 bin metrekarelik alanda yer alan Areon Boğaziçi Evleri'nin 38 bin metrekaresi yeşil alana ayrılmış durumda. 1+1 ve 2+1 dubleks daire tiplerinin yer aldığı projede, teraslı 1+1 daireler 160 bin TL’den, hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İnşaatına bu yılın Eylül ayında başlanması planlanan projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi hedefleniyor.

Sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor

Projenin ısıtılmış deniz suyu ile doldurulacak kapalı yüzme havuzu, “Talassoterapi“ merkezi özelliğini taşıyor. Isıtılmış deniz suyunun terapi amaçlı kullanıldığı Talassoterapi, stresli şehir hayatının en büyük problemlerinden sinirsel ve bünyesel yorgunlukların yanı sıra romatizmal hastalıklar, deri hastalıkları, kan dolaşımı ve kalp hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığa iyi geliyor.

Milas Havalimanı’na 17 km, Milas’a 37 km ve Bodrum merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta konumlanan Areon Boğaziçi Evleri'nin sosyal donatıları arasında yetişkinler için iki açık ve bir kapalı, çocuklar için bir açık olmak üzere dört yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, açık aletli spor alanı, golf alanı, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz barları, restoran, 10 dönümlük koru, piknik alanı, sauna, buhar odası, Türk hamamı, lobi, çocuk parkı, oyun salonu, bilardo salonları, market ve otopark yer alıyor.