Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Areon Boğaziçi Evleri'nde dairelerin yüzde 26'sı sahiplerini buldu

Areon Yapı'nın Bodrum'da hayata geçirdiği Areon Boğaziçi Evleri projesi cazip fiyatlarının yanı sıra uygun ödeme koşullarıyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Çeyrek asırdır konut projeleri üreten Areon Yapı'nın Bodrum'daki 16'ncı projesi olarak yükselen Areon Boğaziçi Evleri'nin yedi farklı ödeme seçeneğinden oluşan yeni kampanyasıyla da yatırımcılardan ve Bodrum’da yazlık sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

57 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede başlatılan kampanya kapsamında, peşin ödemelerde ekstra avantaj sağlanan Areon Boğaziçi Evleri’nde, 1+1 daireler 160 bin TL, 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den satışa sunuluyor. 3 katlı 38 blok ve 2 katlı 35 blokta toplam 294 konuta sahip olan Areon Boğaziçi Evleri’nde, 120 ay vade uygulanan ödeme planında ise ister peşinatsız ve ara ödemesiz ister yüzde 25 peşinatlı ister yüzde 50 peşinatlı ödeme seçenekleri bulunuyor.

Teraslı 1+1 daireler ve hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks dairelerden oluşan ve Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Areon Boğaziçi Evleri’nde, ev tesliminde toplu ödeme yapılan 30 ay vadeli ödeme planı opsiyonu da sunuluyor. 30 ay vade sunulan teslimde ödemeli planda da yine peşinatsız, yüzde 25 peşin ve yüzde 50 peşin ödeme seçenekleri yer alıyor.

Tuzla Lagünü manzaralı

Areon Boğaziçi Evleri; Milas Havalimanı’na 17 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre, Milas’a 37 kilometre, birçok plaja 2 kilometre, Bodrum Golf Tesisi’ne ise 500 metre mesafede konumlandırılıyor. İbadet alanları ve sağlık merkezlerine oldukça yakın bir konumda inşa edilen Areon Boğaziçi Evleri, ayrıca Tuzla Lagünü manzarasıyla da dikkat çekiyor.

Arazisinin 38 bin metrekaresi peyzaj alanlara ayrılan projenin sosyal doantı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, açık aletli spor alanı, golf alanı, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz barları, restoran, 10 dönümlük koru, piknik alanı, sauna, buhar odası, Türk hamamı, lobi, çocuk parkı, oyun salonu, bilardo salonları, market ve otopark yer alıyor.