Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arma Menta yatırımcısına yüzde 50 kar vaat ediyor

Okkalar inşaat güvencesiyle Kartal'da konumlandırılan Arma Menta projesi yatırımcısına yüzde 50 kar vaat ediyor.

Sektörün köklü ismi Okkalar İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Arma Menta projesinin yüzde 60’ı 5 ayda satıldı. Kısa sürede önemli bir bölümü satılan proje yatırımcısına yüzde 50 oranında kar vaat ediyor.

İstanbul’un son dönem en gözde lokasyonlarından biri olan Kartal’da emlak sektörünün köklü isimlerinden Okkalar İnşaat güvencesiyle inşa edilen Arma Menta projesinin yüzde 60’lık bölümü 5 ay gibi kısa bir sürede satıldı.

Şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam vadeden Arma Menta’da satışa çıktıktan ilk 5 ay sonra yüzde 60’lık bir bölümünün satışı tamamlandı.

Proje Haziran 2019'da tamamlanacak

Haziran 2019’da tamamlanması beklenen Arma Menta’da yatırımcıya ve konut sahibi olmak isteyenlere yüksek yaşam standartları sunuluyor.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka projeyle ilgili yaptığı açıklamada, “İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da hayata geçirdiğimiz Arma Menta projemizde 2017 Mayıs ayında çalışmalara başladık. Arma Menta’yı bölgenin nabzını tutarak ve yatırımcıya yüksek kazanç vaadi ile hayata geçiriyoruz. Projenin şimdiden yüzde 60’ını sattık. Bu kadar kısa bir sürede büyük bir oranda satılması bizim için sürpriz bir sonuç değil. İnşaat sektöründeki deneyimimiz sayesinde yanılmadık” diye konuştu.

Yatırımcıya yüzde 50 kar elde etme şansı

Projenin teslim tarihine kadar yatırımcısına yüzde 50 kar sağlayacağını öngördüklerini belirten Okka, “Yüksek kazanç vaat eden projemizde yatırımcılarımıza sunduğumuz en temel avantaj, banka kredisi kullandırmak. Bu durum yatırımcımız için de büyük bir güven oluşturuyor. Bankalar 120 aya kadar 0,99 faiz oranı ile kredi seçeneği de mevcut. Ayrıca firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit seçeneği de sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Arma Menta yüksek yaşam standartları sunuyor

Yüksek yaşam standartları gözetilerek inşa edilen Arma Menta’da; kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanı da bulunuyor. Proje; birleştirilebilir ve kompakt 82m²’lik daireler ile 136m²’lik büyük dairelerin yer aldığı 158 konut ve 9 ticari alandan oluşuyor. E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilmeye başlanan, metroya da 900 metre mesafede yer alan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor.