Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arma Menta'da 2018 teslimli dairelerde 10 bin TL IKEA hediye çeki!

Okkalar İnşaat'ın geliştirdiği kampanya kapsamında 31 Temmuz tarihine kadar projeden konut satın alan herkese IKEA'dan 10 bin TL değerinde hediye çeki veriliyor.

Arma Menta projesinden daire satın alan herkese mobilyalarını yenilemesi için IKEA'dfan 10 bin TL tutarında bir hediye çeki armaağan ediliyor. Sektörün en nitelikli ve güven vaat eden isimleri arasında yer alan Okkalar İnşaat kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Kartal'da sektöre kazandırılan Arma Menta Kartal projesinde çok özel bir kampanyaya imza atıldı.

158 adet konut ve 2 blok şeklinde İstanbul Anadolu Yakasının son cazibe merkezlerinden Kartal'da yer alan Soğanlık mevkiinde konumlandırılan Arma Menta Kartal projesinde daire satın alan herkese 10 bin TL değerinde hediye çeki veriliyor.

Okkalar İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının gözde ilçelerinden Kartal’da sektöre kazandırılan Arma Menta Kartal konut projesinden daire satın alanlara özel IKEA’dan 10 bin TL alışveriş çeki hediye veriliyor.

Kartal'ın Soğanlık mevkiinde yükselen Arma Menta projesinde teslimler için geri sayım başladı. Aralık 2018 tarihinde konut teslimlerinin start alması hedeflenen Arma Menta Kartal projesinde 31 Temmuz 2018 tarihine kadar konut satın alan herkese IKEA’da kullanılması üzere 1 0bin TL değerinde hediye çeki verilecek.

Okkalar İnşaat imzalı Arma Menta konut projesinde 2+1 ve 3+1 planında tasarlanan konut seçeneklerine yer veriliyor. 2 blok şeklinde Anadolu Yakasının cazibe merkezlerinden Kartal’ın Soğanlık mevkiinde konumlandırılan Arma Menta projesinde konut teslimlerine 7 ay sonra start verilmesi bekleniyor.

Konut teslimlerinin belirlenen tarihten öne çekildiğini söyleyen Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka; projenin satış ve inşaat sürecinde herhangi bir sorun yaşanmamasını bölgenin İstanbul’daki geri dönüş süresi en kısa olan ilçelerden bir tanesi olarak dikkat çekmesine ve yüksek kar vaat ediyor olmasına bağladı.

İstanbul’un oksijen deposu Aydos Ormanları’nın hemen yanı başında yükselen Arma Menta projesinde sosyal donatı anlamında da çok zengin seçenekler sunuluyor. Projede tüketiciye, çocuklara yönelik açık ve kapalı olmak üzere iki farklı oyun alanı, kış bahçesi, açık yüzme havuzu, 7/24 kameralı güvenlik sistemleri, güvenlik, kapalı otopark, açık otopark hamam, sauna, buhar odası gibi, fitness salonu gibi hizmetler sunuluyor.