Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arma Menta’da fiyatlar 407 bin TL’den başlıyor

Okkalar İnşaat güvencesiyle İstanbul’un Kartal lokasyonunda inşa edilen Arma Menta projesinde fiyatlar 407 bin TL’den başlıyor.

Okkalar İnşaat tarafından 60 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Arma Menta projesinde fiyatlar 407 bin TL ile 710 bin TL arasında değişiyor. Arma Menta projesinin yüzde 35’i ise satılmış durumda.

158 konut ve 9 ticari alandan meydana gelen Arma Menta’da projesindeki daireler 82 metrekare ile 136 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. 2019 yılının Haziran ayında tamamlanması planlanan projede daire fiyatları 407 bin TL’den başlayarak 710 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

Arma Menta, İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Kartal Soğanlık’ta yer alan 5 bin metrekarelik bir alana inşa ediliyor. Yüksek yaşam standartları gözetilerek inşa edilen Arma Menta’da; kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanı da bulunuyor. 82 metrekare ile 136 metrekare aralığındaki 2+1 ve 3+1’lik 158 konut ve 9 ticari alandan oluşan projede, daire fiyatları 407 bin TL’den başlıyor. E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilmeye başlanan proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor.