Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arma Menta'da fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor

Okkalar İnşaat tarafından Kartal'da konumlandırılan Arma Menta projesinde satışlar başladı. Yatırımcısına yüksek prim vadeden projede fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının incisi Kartal'da 5 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Arma Menta projesinde inşaat çalışmalarına başlandı. Aydos Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Arma Menta projesinde toplam 158 daire ve 9 ticari birime yer veriliyor. 2018 yılının son çeyreğinde tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen proje 2 bloktan meydana geliyor. 21 bin 475 metrekarelik inşaat alanı ve bin metrekarelik ticari alana sahip olan Arma Menta'da alanları 82 metrekare ile 136 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyorr.

Yatırımcısına minimum yüzde 50 oranında prim vadeden Arma Menta'da daire fiyatları 450 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Kişiye özel ödeme seçenekleriyle kolayca konut sahibi olunabilen projede; kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark, açık misafir otopark alanları bulunuyor.

Kartal'ın Soğanlık bölgesinde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilmeye başlanan proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de önemli avantajlar sunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.armamenta.com.tr adresinden ya da 444 65 52 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.