Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arma Menta’dan konut almak isteyenlere 3 farklı kampanya

Sektörün köklü isimlerinden Okkalar İnşaat, geliştirdiği 3 farklı kampanya ile Arma Menta projesinden daire sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirecek.

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Kartal’da konumlandırılan Arma Menta’da 3 yeni kampanya başlatıldı. Okkalar İnşaat projesi Arma Menta’dan konut almak isteyenler ister 5 yıl vade farksız, ister 4 bin TL peşinatla, ister 2 bin 500 TL kira desteğiyle hayallerini gerçekleştirebilecek.

Okkalar İnşaat, sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile yatırımcıları İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da ev sahibi olmaya çağırıyor. İsteyene 5 yıl vade farksız, isteyene 4 bin TL peşinatla, isteyene ise 2 bin 500 TL kira desteği seçeneklerini sunan Okkalar İnşaat’ın yeni kampanyalarıyla ev sahibi olmanın yolu kolaylaştırılıyor.

Arma Menta’da fiyatlar 370 bin TL’den başlıyor

14 katlı 2 bloktan oluşan Arma Menta konut projesinde doğal yaşam konseptinin öne çıkarılıyor. 158 daire 9 ticari alana sahip olan projede 82 metrekarelik daireler ile 136 metrekarelik 2+1 ve 3+1 aile konseptli daireler yer alıyor. 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Arma Menta’da daire fiyatları 370.000-750.000 TL arasında değişiyor.

Kampanyalar hakkında konuşan Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, 2018 yılı için yeni 3 kampanya başlattık. Projemize yatırım yapmak isteyenler için alternatif kampanyalar sunuyoruz. Projemizi 7 ay erken teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal lokasyonunun konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

“Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz”

Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizdeki binaların çehresini yenileyerek estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” diye konuştu.

Aydos Ormanı’nın yanı başında doğayla iç içe bir yaşam

Aydos Ormanı’nın yanı başında, yüksek yaşam standartları ve doğayla uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark ve açık misafir otopark alanları bulunuyor.

Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede yükselen proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de yatırımcısına önemli avantajlar sunuyor.