Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arma Vita Konya’da cazip fiyatlarla geniş yaşam alanları sunuluyor

Okkalar İnşaat tarafından Konya Selçuklu’da konumlandırılan Arma Vita Konya projesinde 2 tip 3+1 daire seçeneği yer alıyor.

Geniş yaşam alanlarını cazip ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla alıcı ile buluşturan Okkalar İnşaat tarafından Konya’nın gözde bölgesi Selçuklu ilçesinde yaşama kazandırılan Arma Vita Konya projesinde büyüklükleri 135 metrekare ile 168 metrekare arasında farklılık gösteren toplam 2 farklı tipte 3+1 daire seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Anahtar teslimlerinin Ağustos 2019 tarihinde yapılması hedeflenen projeden sadece yüzde 25 peşinat ödemesi yapılarak konut satın alınabiliyor. Proje ile ilgili tüm detayları haberimizden öğrenebilir, güncel kampanya ve bilgileri Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz.

21 bin 350 metrekare alan üzerinde inşa edilen proje Konya’nın Selçuklu ilçesinde Okkalar İnşaat kalitesiyle sektöre kazandırılıyor. Toplam 96 adet konut ve 3 adet de iş yerine yer verilen karma konseptli proje Arma Vita Konya 3 blok şeklinde yükseliyor.

Okkalar İnşaat Arma Vita Konya konut projesinde yer alan dairelerin tamamı 3+1 planında tasarlanıyor. Konutların büyüklükleri ise 135 metrekare ile 168 metrekare aralığında değişiyor.

ARMA VİTA FİYAT LİSTESİ 2018

Arma Vita fiyat listesi şöyle;

  • 3+1 daireler 250 bin TL ile 330 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

ARMA VİTA ÖDEME PLANLARI

  • Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Arma Vita Konya’da geri kalan yüzde 75’lik kısmı ise şirket bünyesinde taksitlendiriliyor.

ARMA VİTA SOSYAL OLANAKLARI

Arma Vita projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Çocuk oyun alanları
• Kamelyalar
• Yürüyüş alanları
• Güvenlik
• Otopark yer alıyor.