Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Armakent Kırıkkale'de 290 bin TL'ye 3+1 daire satın alma fırsatı!

Fatih Emre Gayrimenkul güvencesiyle Kırıkkale’nin merkezinde inşa edilen Armakent Kırıkkale projesinde daire fiyatları 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Gayrimenkul sektörünün üretken isimleri arasında yer alan Fatih Emre Gayrimenkul tarafından Kırıkkale’nin merkezinde yer alan Bağlarbaşı Mahallesi’nde sektöre kazandırılan Armakent Kırıkkale projesi sektörün siluetinde önemli bir konumda inşa ediliyor.

3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen geniş ve konforlu daire seçeneklerine yer verilen Armakent Kırıkkale konut projesinde toplam 156 adet bağımsız birim bulunuyor. Projede yer verilen dairelerin büyüklükleri ise 165 metrekareden start verip 180 metrekareye kadar yükseliyor.

8 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen Armakent Kırıkkale projesinde anahtar teslimlerinin ise Aralık 2020 tarihinde yapılması hedefleniyor.

3 blok şeklinde dizayn edilen Armakent Kırıkkale projesinde toplam 156 adet daire bulunuyor. Projede büyüklükleri 165 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 ve 4+1 kat planlarında daire seçenekleri mevcut.

Zengin sosyal olanakları ile keyifli ve güvenli bir yaşam deneyimi sunan Armakent Kırıkkale projesindeki inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Armakent Kırıkkale Fiyat Listesi

Armakent Kırıkkale projesinde yer alan dairelerin planları ve güncel fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 3+1 kat planında tasarlanan daireler 290 bin TL ile 390 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla,

  • 4+1 kat planında tasarlanan daireler 350 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Ödeme planları

Belli peşinatlarla konut satın alınabilen Armaketn Kırıkkale projesinde geri kalan konut bedelleri ise şirket bünyesinden sağlanan finansman yardımı ile 29 ay süresince yüzde 0 faizle vadelendirilebiliyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Armakent Kırıkkale projesindeki sosyal olanaklar arasında ise;

  • Çocuk oyun alanları

  • Sauna

  • Fitness merkezi

  • Sinema

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Kapalı otopark yer alıyor.