Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ARP Kule’de metrekare birim fiyatı 5 bin TL’den başlıyor

Gözüm İnşaat imzasıyla Eskişehir Yolu üzerinde inşa edilen ARP Kule’de ortalama metrekare birim fiyatı 5 bin TL’den başlıyor.

5 bin 40 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen ARP Kule projesi, Gözüm İnşaat imzası taşıyor. 2 bin 300 metrekare bina oturuma sahip olan proje 21 kattan oluşuyor. 42 ofisin yer aldığı ARP Kule’de ofisler 250 metrekare olarak dizayn edildi. Projenin 2 bin 740 metrekaresi ise açık otoparka ve yeşil alanlara ayrıldı.

Başkent'in yeni ticari gelişim rotası Eskişehir Yolu'nda konumlanan ARP Kule projesi modern tasarımıyla iş dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Tamamı 250 metrekarelik ofislerden oluşan projede her katta sadece 2 adet ofis yer alıyor. Projede kira fiyatlarının 6 bin TL ile 7 bin TL arasında değişmesi öngörülüyor.

ARP Kule projesi metroya, Çukurambar'a, AVM'lere, Bakanlıklar ve bazı kamu kurumlarına oldukça yakın mesafede yükseliyor. Projedeki ofisler 1 milyon 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bunun yanı sıra ARP Kule’de ofisler hemen teslim ediliyor.