Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Art of Yalıkavak'ta teslimler başlıyor

Concept Yapı tarafından Yalıkavak'ta konumlandırılan Art of Yalıkavak'ta teslimler Şubat 2017'de başlayacak. Projede metrekare birim fiyatları 3 bin 900 eurodan başlıyor.

Bodrum'da hayata geçirdiği projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen Concept Yapı'nın bölgedeki 5 projesinden biri olan Art of Yalıkavak'ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 900 eurodan başladığı projenin teslimlerine ise Şubat 2017'de başlanması bekleniyor.

Denize yürüme mesafesinde

Yılın 12 ayı yaşam imkanı bulunan proje 2 milyon 500 bin euro yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Tek katlı ev konseptiyle 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Art of Yalıkavak, denize 800 metre mesafede konumlandırılıyor. Her biri 500 metrekarelik bahçe içerisinde 3 bloktan meydana gelen projede dairelerin hepsi 160 metrekare ve 3+1 tipinde tasarlandı.

Konfor ve lüks bir arada

Art Of Yalıkavak sakinlerine; müstakil otopark, müstakil bahçe, jakuzili müstakil havuz gibi ayrıcalıklar standart olarak sunuluyor. Gürültüden ve gözlerden uzakta, tek katlı çiftlik evi prensibine sadık kalınarak ve içinde yaşamı kolaylaştıran öğeler barındıran Art Of Yalıkavak lokasyonuyla da yatırımcılarına yüksek prim vadediyor.