Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Art of Yalıkavak'ta yaşamın başlanmasına bir ay kaldı

Concept Yapı tarafından geliştirilen Art of Yalıkava'ta satışlar ve inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Projede metrekare birim fiyatları 3 bin 900 eurodan başlıyor.

Bodrum'da hayata geçirdiği projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen Concept Yapı'nın bölgedeki 5 projesinden biri olan Art Of Yalıkavak’ta satışlar devam ediyor. 2,5 milyon euro ile hayata geçen ve projede metrekare fiyatları 3 bin 900 eurodan başlıyor. Yılın 12 ayı yaşam imkânı sunulan ve 2 bin metrekare üzerine uygulanan proje, denize 800 metre mesafede bulunuyor.

Şubat ayında yaşamın başlayacağı proje 2 milyon 500 bin euro yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Tek katlı ev konseptiyle 2 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Art of Yalıkavak'ta her biri 500 metrekarelik bahçe içerisinde konumlandırılmış 160 metrekare ve 3+1 tipinde tasarlanan daireler yer alıyor.

3 bloktan oluşan Art Of Yalıkavak sakinlerine; müstakil otopark, müstakil bahçe, jakuzili müstakil havuz gibi ayrıcalıklar standart olarak sunuluyor. Gürültüden ve gözlerden uzakta, tek katlı çiftlik evi prensibine sadık kalınarak ve içinde yaşamı kolaylaştıran öğeler barındıran Art Of Yalıkavak lokasyonuyla da yatırımcılarına yüksek prim vadediyor.