Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Artaş İnşaat, 2017'de 5 yeni projeye hayat verecek

Hali hazırda inşaatı devam eden 5 projesi bulunan Artaş İnşaat, 2017'de hayata geçireceği 5 yeni projeyle toplam inşaat alanını 2 milyon 825 bin metrekareye çıkaracak.

Hayata geçirdiği projelerle karlı bir kazanç ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan Artaş İnşaat, 2017 yılını 5 yeni projeyle karşılamaya hazırlanıyor. 2016'da inşaatına başladığı Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Office Ataşehir ve ortak girişimle geliştirilen Vadistanbul Park ve Vadipark Seyrentepe projelerinde çalışmalarına devam eden şirket, gelecek yıl inşasına başlanacak 5 projeyle 2 milyon 825 bin metrekare inşaat alanını yönetecek. Şirketin 10 şantiyesinde toplam istihdam sayısı ise 6 binin üzerinde olacak.

"Amacımız vatandaşa daha fazla kazandırmak"

Türkiye’nin potansiyeline ve ekonomisine güveninin tam olduğunu belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; "Geride bıraktığımız yıl, ülkemizin istikrarlı büyümesine ve her geçen gün bölgedeki artan gücüne set çekilmek istendi. Maalesef hain bir darbe girişimine maruz kaldık. Milletçe zor bir süreci atlattık. Tarihte bir benzerine daha rastlanamayacak bu hain girişimin ardından Türkiye dinamiklerini korumaya devam etti. Çok hızlı bir toparlanma sürecinin ardından çalışmalarımıza daha da ağırlık vererek devam ediyoruz. Milletimize ve ülkemizin dinamiklerine güvenimiz her daim tam oldu. Hiç bir zaman şüpheye veya tereddütte düşmedik. 2023 hedeflerimizden bizi asla alı koyamayacaklardır. 2017 yılı da bizlerin daha da hız kazanacağı ve büyüyeceği bir yıl olacaktır. Bu anlamda devam eden projelerimizin hiçbirinde bir an dahi beklemeye geçmedik. Aksine 2017 yılındaki yatırımlarımıza daha da ağırlık vererek 5 yeni projeye başlıyoruz. Devam eden projelerimizle birlikte 10 şantiyede 6 binin üzerinde çalışanımızla faaliyetlerimize aralıksız devam edeceğiz. Bu sektörün bir temsilcisi olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Amacımız daima ülkemize katma değer oluşturmak, milletimizin yaşam standartlarını yukarıya çekmek ve bizi tercih eden vatandaşlarımıza her zaman kazanç sağlamak olmuştur. Yeni yılda da aynı amaçla ve inançla yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Yeni projeleriyle kazandırmaya devam edecek

Hayata geçirdiği projeleriyle bölgeye değer kazandıran Artaş İnşaat, yeni projelerini İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarında konumlandıracak.

Ümraniye'de konumlandırılacak olan Avrupa Konutları Yamanevler, firmanın 2017 yılında başlayacak yatırımları arasında yer alıyor. 480 bin metrekare toplam inşaat alanına sahip olan projede, bin 669 konut ile ofis ve ticari üniteler yer alacak. Proje, 285 bin metrekare toplam satılabilir alana sahip.

2016 yılında erken teslimle tamamlanan Avrupa Konutları Kale projesinin yanı başında Avrupa Konutları Kale 2 projesi yükselecek. 2017 yılında hayata geçirilecek proje, 83 bin metrekare toplam inşaat alanıyla, 270 konut ve ticari ünitelerden oluşacak. Projenin satılabilir alanı ise 45 bin metrekareyi buluyor.

2017 yılında İstanbul’un hızla değer kazanan bölgesi Arıcılar’da da nitelikli bir projeye başlayacak Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Arıcılar’ın ilk etabını inşa edecek. Projenin ilk etabında 125 bin metrekare toplam inşaat alanında, 384 konut ve ticari üniteler yer alacak. İlk etabın satılabilir alanı ise 68 bin 500 metrekareye sahip.

Artaş İnşaat, inşa çalışmaları ve satışı devam eden Avrupa Konutları Atakent 4 projesi A etabına 2017’de B ve C etaplarını ekliyor. Projenin A etabında 517, B etabında 430 konut, C etabında ise 270 konut olmak üzere toplam bin 217 konut ve ticari üniteler yer alacak. Geleceğin Bağdat Caddesi olarak nitelendirilen bir noktada konumlanan proje; A, B ve C etaplarıyla beraber toplam 254 bin metrekare toplam inşaat alanı ve 165 bin metrekare satılabilir alana sahip.