Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Artaş İnşaat, ‘Expo Turkey By Qatar Fuarı’na katıldı

Artaş İnşaat, Türk ve Katarlı yatırımcılar arasında bir köprü olarak düzenlenen Expo Turkey By Qatar Fuarı’na 10 projesiyle katıldı.

‘Expo Turkey By Qatar Fuarı’nda Körfezli yatırımcılarla buluşan Artaş İnşaat, devam eden 6 projesi ve yıl içinde başlamayı planladığı 4 proje kapsamında 6.631 konut ile 550 bin metrekarelik ofis ve ticari alanın tanıtımını yapıyor.

Fuara 180 metrekarelik bir stantla katılan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4 A, B ve C ile Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Arıcılar, Avrupa Konutları Yamanevler ve ortak girişimle geliştirilen Vadistanbul Park etabı ile Vadipark Seyrentepe projelerini Katarlı yatırımcılara tanıtıyor.

“Türkiye ile Katar arasındaki ticareti güçlendireceğiz”

Expo Turkey By Qatar Fuarı’na katılımda öncelikli amaçlarının Türkiye’nin potansiyelini ve Türk inşaat sektörünün gücünü Körfezli yatırımcılara tanıtmak olduğunu belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Katar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanının standımızı ziyaretinden büyük memnuniyet duyduk. Katar’da proje geliştirme noktasında teklif gelirse memnuniyetle değerlendiririz. Katar ile Türkiye arasında çok güçlü ilişkiler var. İki ülke arasındaki iletişime, diyolağa güvenimiz tam. Uluslararası alanda yatırımcıları bir araya getiren fuarların ülkemizin ve sektörümüzün tanıtılması açısından büyük avantajı var. Bilhassa gayrimenkul yatırımı noktasında yabancı yatırımcıların Türkiye gayrimenkullerine olan talebi de bu fuarlarda aktif şekilde yer almamız gerektiğinin önemli bir göstergesi. Artaş İnşaat olarak biz de Körfezli yatırımcılara ülkemizin ve projelerimizin tanıtımı noktasında çalışmalar yapıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda katıldığımız Dubai Cityscape Fuarında bölgedeki yatırımcıların ilgisinden gayet memnun kalmıştık. Körfez bölgesinden Türkiye’deki gayrimenkullere ciddi anlamda bir talep geliyor. Bu talebin büyük kısmını da Katarlı yatırımcılar oluşturuyor. Bu anlamda Türkiye ve Katar yönetimlerinin girişimleriyle düzenlenen Expo Turkey By Qatar Fuarı da büyük önem taşıyor. Biz de devam eden 6 projemiz ile yıl içinde başlamayı planladığımız 4 projeyi Katarlı yatırımcılara tanıtmak üzere fuarda yerimizi aldık. Fuar tarihinin çok daha öncesinden bölgedeki firmalardan görüşme talepleri geldi. Şimdiden gözlemlediğimiz üzere Katarlıların ülkemize yatırım noktasında güveni tam. Fuarın, Türkiye ve Katar arasındaki ticareti daha da güçlendireceğine inanıyorum. Kısa sürede burada aldığımız izlenim de bu yönde.” şeklinde konuştu.