Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Artaş İnşaat projeleri Körfezli yatırımcılarla buluştu

Bu yıl 11.’si düzenlenen Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi’ne 10 projesiyle katılan Artaş İnşaat yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Geçtiğimiz aylarda Körfezli yatırrımcılarla Dubai ve Katar fuarlarında bir araya gelen ve projelerini tanıtan Artaş İnşaat, bu fuarda da Körfezli yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Bu yıl 11.’si düzenlenen Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi’ne 10 projesiyle katılan Artaş İnşaat yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Körfez bölgesinden yatırımcıların Türkiye’deki gayrimenkul projelerini yakından inceleme fırsatı bulduğu fuarda Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4 A, B ve C ile Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Arıcılar, Avrupa Konutları Yamanevler ve ortak girişimle geliştirilen Vadistanbul Park etabı ile Vadipark Seyrentepe projeleriyle katılım gösterdi.

Körfez bölgesinden yatırımcıların Türkiye’de yatırıma sıcak baktıklarını ve ülkemizin geleceğine güvendiklerini belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Türkiye gayrimenkulleri uzun zamandır yabancı yatırımcıların ilgi odağında. Bu yatırımcıların büyük kısmını da başta Katar olmak üzere Körfez bölgesi oluşturuyor. Dubai ve Katar’da düzenlenen fuarlara katılarak bu bölgede kuvvetli ilişkiler kurduk. Bölgede Avrupa Konutları markamızı tanıyan ve projelerimizi yakından takip eden yatırımcılar bulunuyor. Bu yıl 11.’si düzenlenen Arap – Türk Zirvesi’nde de standımızı ziyaret eden Körfez bölgesinden yatırımcılar oldu. Suudi Arabistan Cidde Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Vekili Ziad Bassam Al – Bassam da standımızı ziyaret ederek projelerimiz hakkında bilgi aldı. Sayın Al – Bassam, Türk inşaat sektörünün gelişimini başarılı bulduğunu, Avrupa Konutları markamızı tanıdığını ve geliştirdiğimiz projeleri de takip ettiğini belirtti. Türkiye’nin yatırım potansiyeline ve inşaat sektörümüzün uluslararası alanda tanıtımına yönelik bu çalışmaların artarak devam etmesi gerekiyor. Firma bünyemizde bu yaklaşımla ülkemizin ve projelerimizin tanıtımına katkı sağlayacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu ve benzeri etkinliklerde de yer alarak Körfez bölgesiyle ilişkilerimizi güçlü tutmamız gerektiği kanaatindeyim.” dedi.