Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Artı Tarabya projesi 280 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Irmak İnşaat ve Akka Grup ortaklığında kurulan Açı İş Ortaklığı tarafından Tarabya'da konumlandırılan Artı Tarabya projesinin ilk etabının satışlarına başlandı.

İstanbul'un en lüks semtlerinden Tarabya'da yükselen Artı Tarabya projesi 7 etaptan oluşuyor. 82 dönüm arazi üzerinde inşa edilen projede daire fiyatları 280 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Lansman öncesi dönemde yüzde 15'inin satışları tamamlanan Artı Tarabya projesinin ilk etabı Orman Artı Tarabya, 3 blokta 62 daireden meydana geliyor. Toplamda 700 konutun yer alacağı Artı Tarabya'nın ilk etabının satışlarına 18 Ekim Salı günü gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen Artı Tarabya hakkında bilgi veren Açı İş Ortaklığı’nın Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Alp, "82 dönüm üzerinde aslında kentsel dönüşümü de içeren bir proje gerçekleştiriyoruz. Proje 7 etaptan oluşacak ve 5 yıl içinde tamamlanacak. İlk etap olan ‘Orman Artı Tarabya’ şu anda inşa ediliyor, bu etapta 62 daire yer alıyor. Her etap kendi içinde butik bir site olacak. Projenin en büyük özelliği aynı büyük projenin içinde farklı konseptte yeşili koruyan ve artıran butik sitelerden oluşması" dedi.

Tamamlandığında 3 bin 500 kişiye ev sahipliği yapacak

Projeyi 85 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirdiklerini belirten Alp, “Artı Tarabya, Tarabya’nın, Boğaz’ın yeşil ve maviyi buluşturan sakin semt kültürüne yakışır bir proje olacak. Proje büyük bir alanda gerçekleştiği için lokasyon açısından oldukça şanslı. Metroya 2 dakika mesafede, eğitim kurumlarına, hastanelere, eğlence mekanlarına çok yakın, kısacası hayatın içinde. Bu nedenle konutların kısa sürede yoğun talep göreceğine inanıyoruz. Projemizi öncelikle, bu bölgeyi bilen ve burada yaşayan insanların tercih edeceğine inanıyoruz. Metrekare başlangıç fiyatlarımız 3 bin 500 dolar seviyelerinde olacak, proje bittiğinde toplam ciromuz 110 milyon dolara ulaşacak. 5 yılın sonunda 3 bin 500 kişinin yaşadığı sağlıklı ve yeşil konutlar inşa edeceğiz." diye konuştu.

1+1'den 5+1'e kadar değişen tiplerde dairelerin yer alacağı Artı Tarabya'nın Orman etabından sonra ‘Deniz Artı Tarabya’, ‘Bahçe Artı Tarabya’, ‘Güneş Artı Tarabya’, ‘Park Artı Tarabya’, ‘Yamaç Artı Tarabya’ ve ‘Cadde Artı Tarabya’ etapları inşa edilecek.