Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Artıbir Kağıthane'de son daireler sahiplerini bekliyor

Artıbir Yapı'nın Kağıthane'de konumlandırdığı Artıbir Kağıthane projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Projede fiyatlar 235 bin TL'den başlıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının başlamasıyla İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgeleri arasına giren Kağıthane'de 970 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Artıbir Kağıthane projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 68 konutun bulunduğu Artıbir Kağıthane'de alanları 41 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler yer alıyor.

Teslimlerine Ocak ayında başlanan projede daire fiyatları 235 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Levent'e 3,3 kilometre, Tem'e 4,3 kilometre, E5'e 3,1 kilometre, Kağıthane metrosuna 900 metre, Cendere Caddesi'ne ise 600 metrelik uzaklıkta konumlandırılan Artıbir Kağıthane; Bilgi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Toplam 2 bloktan meydana gelen Artıbir Kağıthane projesinin sosyal donatı alanları arasında sinema salonu, lobi, resepsiyon, spor salonu, çocuk oyun alanları, toplantı odası, lounge ve kütüphaneye yer veriliyor.