Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arven Cadde’de 3+1 daireler 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Arven Yapı tarafından Kayseri’de yaşama geçirilen Arven Cadde Kayseri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 260 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kayseri’nin markalı konuttaki yeni projelerinden bir tanesi Arven Yapı’nın sektöre kazandırdığı Arven Cadde’de yer alan dairelerin tamamı 3+1 tipinde tasarlandı. Geniş, ferah ve donanımlı yaşam alanları sunulan projede yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise tamamı 172 metrekare olacak şekilde tasarlandı.

Fiyatların 260 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede en yüksek konut bedeli ise güncel listeye göre 343 bin TL olarak belirlendi. Fiyatların 260 bin TL ile 343 bin TL arasında değişkenlik gösterdiği projede yer alan dairelerin tamamı 172 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Arven Yapı tarafından Kayseri’de konumlandırılan Arven Cadde Kayseri’de toplam 50 adet 3+1 yer alıyor. ödeme kolaylıkları sunulan projede sadece yüzde 20 peşinat ödemesi yaparak konut satın alabilmek mümkün. Geri kalan konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor.

Anahtar teslimlerinin Ağustos 2020 tarihinde teslim edilmesi beklenen proje Kayseri Kocasinan mevkiinde yükseliyor.

50 konutlu projedeki dairelerde ısınma için Kaskad sistemi tercih edildi. Binalarda merkezi ısıtma sistemlerinde kullanılan kazan dairesi ile aynı görevi üstlenen sistem iklim koşullarına uygun çalışıyor. Böylelikle sistem sayesinde yüzde 40 oranında enerji tasarrufu sağlanması mümkün oluyor.

Sunduğu geniş ve güvenlikli yapılarla dikkat çeken Arven Yapı’nın Kayseri Kocasinan’da yaşama kazandırdığı yeni konut projesi Arven Cadde Kayseri projesi sakinlerinin rahatı için hazırladığı sosyal olanaklarıyla da göz dolduruyor.

Arven Yapı Arven Cadde Kayseri konut projesinin sosyal olanakları arasında ise;


• Açık otopark
• Fitness salonu
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Güvenlik yer alıyor.