Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Arwen Merlin'de yüzde 30 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatı

Saldan İnşaat ve Öz-Ka İnşaat ortaklığında Kurtköy'de hayata geçirilen Arwen Merlin projesinde satışlara başlandı. Projede 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Kurtköy'de 32 bin 650 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Arwen Merlin projesi birbirinden bağımsız 2 ana bloktan oluşuyor. Toplamda 39 konutun yer aldığı karma projede 66 ofis ve 17 ticari üniteye de yer veriliyor. Projede alanları 78 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.

Projeden daire ya da konut sahibi olmak isteyenlere şirket bünyesinde yüzde 30 peşinatla 24 ay vade farksız taksit avantajının sunulduğu projede metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ocak 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje tamamlandığında kiraların minimum 2 bin TL'den başlayacağı öngörülüyor.

Yatırımcılarına yüksek oranda prim vadeden projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, Türk hamamı, SPA, fitness merkezi, Fin hamamı ve yürüyüş parkuru mevcut.