Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aryom Koru satışa çıkmak için gün sayıyor

Aryom İnşaat imzasıyla İzmir'in Gaziemir ilçesinde yükselen Aryom Koru projesinde satışlar 3 Aralık'ta başlayacak. Projenin teslimlerine ise Haziran 2019'da başlanacak.

Türkiye'nin en değerli lokasyonlarından biri olan İzmir'de hayata geçirilen Aryom Koru projesi yatırımcılarına büyük fırsatlar sunuyor. Gaziemir'de 72 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Aryom Koru'da toplamda 425 daireye yer veriliyor. 3 Aralık'ta gerçekleştirilecek lansmanın ardından satışlaınabaşlanacak olan projede teslimlerin Haziran 2019'da yapılması planlanıyor.

Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Aryom Koru'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Üç tarafı ormanlarla çevrili arazisiyle dikkat çeken Aryom Koru'da bahçe katı ve teras bahçeli rezidans dairelere de yer veriliyor. Ön talep toplama sürecinin devam ettiği proje toplamda 10 bloktan meydana geliyor.

Yaklaşık 6 bin metrekarelik bölümü yeşil alanlara ayrılan Aryom Koru'nun sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, peyzaj alanları ve yürüyüş parkuru bulunuyor.