Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aryom Koru'da 1+1 daireler 408 bin TL'den başlıyor

Aryom İnşaat tarafından hayata geçirilen Aryom Koru projesinde konut fiyatları 408 bin TL ile 2 milyon 691 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

72 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen proje 10 blok şeklinde tasarlandı. Projede 425 konut yer alıyor. 6 bin metrekarelik alanı yeşil alanlar için ayrılan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Projede yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise 64 metrekare ile 267 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Banka kredisi ile konut sahibi olmaya uygun olan projede şirket bünyesinden sağlanan ödeme planları oluşturulabiliyor.

İzmir’in hızla gelişme kaydeden lokasyonlarından Gaziemir’de hayata geçirilen Aryom koru projesinde modern mimarisi ve üç tarafı orman manzarasıyla çevrili yeşil konumu dikkat çekiyor.

1+1’den 4+1’e kadar olan dairelerin yanı sıra projede aynı zamanda bahçe katı, teras bahçeli rezidanslar yer alıyor. Sosyal donatılarıyla dikkat çeken projenin teslimlerinin Şubat 2019’da yapılması bekleniyor.

Tamamlanmasının ardından yatırımcısına yüzde 35’in üzerinde prim vaat eden projede bulunan sosyal olanaklar arasındaysa, açık/kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, SPA, restoran, kameralı güvenlik sistemleri, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, kapalı otopark, sosyal tesis, güneşlenme terası, masa tenisi ve bilardo bulunuyor.