Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aryom Koru’da yaşam 2019’da başlayacak

33 bin metrekare alan üzerine kurulan Aryom Koru projesinde yaşamın 2019’da başlaması öngörülüyor.

Farklı büyüklük ve tiplerdeki daire seçenekleri ile lüks konut konseptine uygun olarak dizayn edilen Aryom Koru projesinin inşaat çalışmaları başladı. Havalimanına 4 dakika, otobana, 5 dakika, Ege Serbest Bölgesi’nin hemen yanında hayata geçirilen proje toplamda 33 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. Aryom İnşaat tarafından inşa edilen projede yaşamın 2019 yılında başlaması bekleniyor.

6 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış olan Aryom Koru, 10 blok ve 425 konuttan meydana geliyor. Projedeki 1+1'ler 64 ila 70 metrekare, 2+1'ler 120 ila 149 metrekare, 3+1'ler 159 ila 172 metrekare, 4+1'ler 195 ila 267 metrekare olarak tasarlandı.

Komşuluk ve mahalle kültürüne önem veriliyor

Aryom Koru ile birlikte komşuluk ve mahalle kültürünü yaşatmayı hedeflediklerini söyleyen Aryom İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday; "İzmirliler için eski mahalle kültürü çok önemliydi. Bizler o mahallelerin içinde doğduk, koştuk, zıpladık, doyasıya yaşadık ve büyüdük. Şimdilerde ise o sıcak mahalle hayatını, insanların birbirleriyle yakalayacağı samimi komşuluk ilişkilerini, çocukların sokaklarda keyif içinde oynadığı oyunları özlemle anar olduk. Bu açıdan da Aryom Koru'nun önemli bir sosyal açığı kapatacağına gönülden inanıyoruz" şeklinde açıklamalarda bulundu.