Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aşçıoğlu, 19 bin 900 dolar peşinatla Dubai'de ev sahibi yapıyor

Aşçıoğlu tarafından Dubai'de konumlandırılan ilk Türk markalı konut projesi Midtown Selenium by Deyaar’dan yüzde 10 pşeinatla konut sahibi olmak mümkün.

Aşçıoğlu, Dubai’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen “Midtown” projesini “Selenium” kalitesiyle birleştirerek yalnızca 19 bin 900 dolar peşinat ve hemen tapu teslim imkânıyla Dubai’de yaşam sunuyor.

Midtown Selenium by Deyaar’da ev sahibi olmak isteyenler, yüzde 10’luk peşinatı ödedikten sonra, 2017 Haziran'ında yüzde 10 oranında bir ara ödeme yapıyor. 2017 Aralık ve 2018 Haziran’da iki kez yüzde 5’erlik ödemeler gerçekleştiriliyor. Projenin teslim tarihi olan 2019 Eylül’de ise kalan yüzde 70’lik kısmın ödemesi talep ediliyor.

Yüzde 70'lik kısım kredilendirilebiliyor

Midtown Selenium by Deyaar Projesi’nden konut sahibi olan yatırımcılar, evlerini teslim alırken ödeyecekleri yüzde 70’lik kısım için Dubai’deki bankalardan kredi kullanabiliyorlar. Bu kapsamda 36 aydan 120 aya kadar değişik vadelerde aylık 1.080 – 3.000 dolar arasında taksitlerle kalan kısım tutarında kredi çekilebiliyor.

Tüm daireler 1+1 tipinde tasarlandı

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan, balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak.