Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aşçıoğlu, Dubai'nin ilk Türk markalı konut projesine imza atıyor

Aşçıoğlu, Dubai'de konumlandırdığı projesi “Midtown Selenium by Deyaar” ile hem yeni bir yaşam sunuyor hem de yatırımcılarına kazandırıyor.

Türkiye'de hayata geçirdiği projelerle yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan Aşçıoğlu, Dubai’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen “Midtown” projesini “Selenium” kalitesiyle birleştirerek yalnızca 19 bin 900 dolar peşinatla Dubai’de yaşam sunuyor.

Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen ve toplam 25 rezidans binası, iki otel, seçkin mağazalar, sosyal alanlar ve hizmetler ile park ve yeşil alanlardan olan Midtown Projesi’nin ikinci etabı Dania District kapsamında konumlanan Midtown Selenium by Deyaar, dünyanın ilk Türk markalı konut projesi olarak yükseliyor.

Amortisman süresi 8 yıl olarak belirlendi

Fiyatların 199 bin dolardan başladığı proje kendini 8 yılda amorti etmesiyle büyük bir yatırım fırsatı sunuyor. Proje kapsamında bugün için yüzde 10 peşinat ödeyenler 2016 Aralık, 2017 Haziran, 2017 Aralık ve 2018 Haziran’da yüzde 5’erlik dilimlerde ödemeler yapabiliyor. Kalan miktar ise teslimde ödenebiliyor.

Teslimlere 2019 Eylül'de başlanacak

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan, balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak.