Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aşçıoğlu’nun yeni projesi Selenium Retro 9 için ön talep toplanıyor

Hayata geçirdiği Selenium markalı projelerle Ataköy'ü baştan yaratan Aşçıoğlu, bölgedeki üçüncü ve en yeni projesi Selenium Retro 9 için çalışmalara başladı.

Aşçıoğlu, İstanbul’un en eski yaşam merkezlerinden biri olan Ataköy’deki yeni projesi Selenium Retro 9 için çalışmalarına start verdi. Böylelikle Aşçıoğlu, Ataköy’de yüzde 90 oranında satışı gerçekleşen Selenium Ataköy ve Selenium Retro’dan sonra Selenium Retro 9 ile toplam bin 100 konut ve ofis sayısına ulaşacak.

140 milyon dolar yatırımla yükselecek

İstanbul Ataköy’de daha önce Londra Camping Alanı olarak anılan yerde yükselecek olan Selenium Retro 9, toplam 7 bin 500 metrekare alan üzerine konut ve ofis olmak üzere 18’er katlı iki bloktan oluşacak. Proje kapsamında konut kısmında 1+1 ve 2+1 formatında 60 metrekare ile 122 metrekare aralığında toplam 225 konut, ofis blokunda ise 136 metrekare ile 913 metrekare aralığında 108 ofis yer alacak projenin yaklaşık 140 milyon dolarlık yatırım değeri olacak.

Selenium Retro 9, mimari konsepti veya sahip olacağı donatıların yanı sıra ulaşılabilirliğiyle de öne çıkacak. D100 Karayolu ile Kennedy Caddesi’nin ortasında, Atatürk Havalimanı’nın yanı başında konumlanan Selenium Retro 9; bölgedeki AVM’ler, hastaneler ve üniversitelere de çok kısa bir mesafeye sahip.