Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aşiyan Vilları’nda 1 milyon TL’ye 6+1 villa satın alma imkânı!

Kayseri’nin tercih edilen lokasyonlarından Melikgazi’de hayata kazandırılan Aşiyan Villaları projesinde 1 milyon TL’ye 6+1 villa konseptli daire satın alma imkânı

Kayseri’nin tercih edilen lokasyonlarından Melikgazi’de hayata kazandırılan Aşiyan Villaları projesinde 1 milyon TL’ye 6+1 villa konseptli daire satın alma imkânı sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün nitelikli firmalarından Ödül Yapı kalitesiyle Kayseri’nin en çok tercih edilen bölgelerinden Melikgazi’de yaşama geçirilen Aşiyan Vilları konut projesinde yer alan 6+1 dairelerin fiyatları 1 milyon TL’den başlangıç gösteriyor.

Lüks donatıları, geniş ve konforlu yaşam alanları ile dikkatleri üzerine çeken konut projesinde 6+1 tipinde tasarlanmış konutlara yer veriliyor. Anahtar teslimlerinin ise Mayıs 2018 tarihinde yapılması planlanan Aşiyan Villaları projesi Kayseri Melikgazi’de Ödül Yapı tarafından hayata kazandırılıyor.

Butik konseptteki projede toplam 10 adet villaya yer veriliyor. Projede yer alan villaların büyüklükleri ise 242 metrekare 6+1’lerden meydana geliyor.

Lüks donatıları, zengin sosyal olanakları ile seçkin ve konforlu bir yaşam sunan projede yer alan dairelerin tamamı 242 metrekare büyüklüğünde ve 6+1 tipinde dizayn edildi. Lüks konut alıcısına hitap eden dairelerin fiyatları benzer projelerdeki fiyatlara kıyasla çok daha uygun olmasıyla da dikkat çekiyor.

Fiyatların 1 milyon TL’den başlangıç gösterdiği projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Ödül Yapı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Dairelerin üçlü ankastre ve vestiyerli olarak teslim edileceği projede;

• Çocuk parkı
• Mini basketbol sahası
• Futbol sahası
• Süs havuzları
• Görüntülü diafon
• Çim ve bahçe
• Otopark bulunuyor.