Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Asker ve polislere özel konut ve otomobilde indirim kampanyası

Eminevim Polis Haftası kapsamında asker ve polisler için konut ve otomobil alımlarında uygulanacak indirim kampanyası geliştirdi.

Türkiye’nin tasarrufa dayalı birikimle ev ve konut satın alınmasını sağlayan Eminevim uygulaması asker ve polislere özel Polis Haftası’nda indirim uygulayacak.

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, alt ve orta gelirli vatandaşların konut satın almalarını sağlayan bir sistem oluşturduklarının ve Polis Haftası kapsamında polis ve askere özel kampanya başlatıldığını açıkladı.

Polis Haftası dolayısıyla polis ve askerlere yönelik indirim kampanyası hakkında detaylı açıklamalarda bulunan Üstün, “Uyguladığımız sistem, dayanışma ve güvene dayalı finansman sistemidir. Biz 27 yılı aşan tecrübemizle, müşteri odaklı hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bizlerin can ve mal güvenliği için fedakârca çalışan özveri dolu asker ve polis kardeşlerimiz için başlattığımız kısa süreli kampanyamızda yüzde 10 peşinata kadar yüzde 10 organizasyon indirimi, yüzde 10 üzeri peşinata ise yüzde 20 organizasyon indirimi uygulayacağız. Ayrıca 10 aya yakın erken teslimat fırsatı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

El birliği ile alt ve orta gelirli vatandaşları konut ve otomobil sahibi yapmak için birikime dayalı tasarruf yöntemi ile çok özel avantajlar sağlayan Eminevim sayesinde binlerce vatanda konut ve otomobil satın alıyor.

Eminevim Elbirliği Sistemi’ni, “iştirakçilerin dayanışması ve gönül birliğinden oluşmuştur” şeklinde değerlendiren Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, bu sistem sayesinde isteyen herkesin kendi bütçesine uygun bir şekilde ev ve otomobil sahibi olabileceğini ifade etti.

İndirim kampanyası kapsamında konut ve otomobil sahibi olmak isteyenlere özel indirim fırsatları sunuluyor.