Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Asmaaltı Konakları'nda daire fiyatları 250 bin TL'den başlıyor

Mefa İnşaat'ın doğayla iç içe modern bir yaşam alanı sunan projesi Asmaaltı Konakları'nda satışlara başlandı. Projede fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor.

Mefa İnşaat'ın Silivri'de hayata geçirdiği Asmaaltı Konakları projesi 5 bin 265 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan 4 katlı 4 bloktan oluşuyor. Toplamda 64 dairenin yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelere yer veriliyor.

Büyüklükleri 86 metrekare ile 105 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı Asmaaltı Konakları'nda 2+1 daireler 250 bin TL'den, 3+1 daireler ise 300 bin tL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projenimn Mart 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Yüzde 75'i yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve kamelya bulunuyor. Sağlık ve eğitim kurumlarının yanı sıra E-5 ve Tem otoyoluna da oldukça yakın konumda bulunan Asmaaltı Konakları'nda bütün daireler deniz manzarasına sahip.