Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Asmalı Bahçe Şehir'de lansmana özel fiyatlar 4 bin 400 TL'den başlıyor

Dekar Gayrimenkul ve Demiröz Grup tarafından Bahçe Şehir’de konumlandırılan Asmalı Bahçeşehir projesinde lansman satışları başladı.

Emlak sektörünün yenilikçi yüzlerinden Dekar Gayrimenkul ve Demiröz grup ortaklığında İstanbul’un yeni gözde lokasyonlarından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir’de lansmana özel satışlar başladı.

Asmalı Bahçe Şehir projesinin yatırımcılara ve sektör temsilcilerine tanıtılmasının ardından lansmana özel satışlar da başlamış oldu.

91 bin metrekare alanda 6 etap

Geniş yelpazeye hitap eden toplam 499 konutun bulunduğu Asmalı Bahçe Şehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanmış daireler bulunuyor. 91 bin metrekarelik bir alana yayılan proje 6 etaptan oluşuyor.

2+1 bahçeli evlerin satışları tamamlandı

Nisan ayı başlarında talep toplama sürecinin başladığı projede 2+1 planındaki bahçeli evlerin yoğun taleple birlikte satışları tamamlandı.

Projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman daireleri olacak. Proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 m²'den 214 m²'ye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir projesinin ilk etap teslimleri 2018 Temmuz’da, projenin tamamının ise 2020’de teslim edilmesi öngörülüyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evlerin de 30 m² ile 300 m² arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Lansman dönemine özel yüzde 20 indirim imkanı

Lansmana özel fiyatlarla satışa çıkan Asmalı Bahçe Şehir projesinde fiyatalr metrekaresi 4 bin 400 liradan başlıyor. Halkbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi bankalarından özel kred ianlaşması sayesinde kredi alınabilen projede lansman dönemine özel yüzde 20 indirim avantajı sağlanıyor.

Asmalı Bahçe Şehir'de 'Şimdi al, OCak 2019'da öde'

Sektörde Emlak Konut’un başlattığı kampanyaya Asmalı Bahçe Şehir projesi de destek veriyor ve sadece yüzde %5 Peşinat ve teslimden sonra krediyi ödemeye başlama avantajı ile özellikle kira öder gibi bahçeli bir ev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, bugüne kadar yaptıkları en büyük proje olacak Asmalı Bahçe Şehir projesinde, orta üst gelir grubundaki insanların ve özellikle çocuklu ailelerin en çok hayal ettiği bahçeli bir ev beklentisine karşılık verdiklerini belirterek, “Asmalı Bahçe Şehir projesi; İstanbul’daki birçok projeden farklı olarak az katlı ve bahçeli konseptiyle, bahçeye ve sokağa çıkmayı teşvik eden, yeşil alan ve bahçe kullanımının maksimum düzeyde olduğu, uzun yıllar aynı kalitede bir yaşamın sürdürülmesinin hedeflendiği örnek bir projedir.” dedi.

Dekar’ın bugüne kadar sektöre kazandıracağı en büyük proje olma özelliğini taşıyor

Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu da , projeye ilişkin yaptığı açıklamada, Asmalı Bahçe Şehir projesinin, Dekar’ın daha önceki projeleri gibi, “az katlı bahçeli yaşam” konsepti ile sektöre farklı bir soluk getirmeye devam edeceğini belirtti.

Asmalı Bahçe Şehir projesi için uzun zamandır çalıştıklarını belirten Salih Kuzu, şunları söyledi:

“Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz en büyük proje olacak. Her bahçeli ev projemizde olduğu gibi bu projemizde de bahçeli evlerin metrekarelerini küçülterek optimum ev ve bahçe metrekarelerinde, ailelerin ihtiyacı kadar büyüklükte evler yarattık. Özellikle 2+1 bahçeli evlerimiz çok ilgi görüyor. Biz de her projemizle insanlara bu fiyatlara da bahçeli bir ev alınabileceğini anlatmak istiyoruz.” dedi.