Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Asoy Astra Güneşli için ön talep toplanıyor

Asoy İnşaat ve Çevik İnşaat ortaklığında Bağcılar'da hayata geçirilecek olan Asoy Astra Güneşli projesinde ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

İstanbul'un son dönemde değeri artan bölgelerinden Bağcılar'da Basın Ekspres Yolu'na cepheli bir şekilde yükselecek olan Asoy Astra Güneşli projesi için çalışmalara başlandı. 11 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projede toplam 400 daireye yer verilecek. Alanları 64 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunacağı Asoy Astra Güneşli'de teslimlerin Haziran 2019'da başlayacağı öngörülüyor.

Ödeme koşulları ve fiyatların henüz açıklanmadığı Asoy Astra Güneşli projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı. Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi'nin yanı başında konumlandırılacak olan Asoy Astra Güneşli'nin önümüzdeki günlerde satışa sunulacağı öngörülüyor. TEM'e birkaç dakikalık mesafede yükselmesi sebebiyle yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden proje hakkında ayrıntılı bilfi ve ön talep formuna www.asoygunesli.com adresinden ya da 0212 445 00 61 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.