Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Asoy Astra Güneşli'de fiyatlar belli oldu

Asoy İnşaat ve Çevik İnşaat ortaklığının Bağcılar'da geliştirdiği Asoy Astra Güneşli projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 340 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İstanbul'un yeni iş ve yaşam merkezi Basın Ekspres Yolu'na cepheli bir şekilde 11 bin 550 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Asoy Astra Güneşli projesinde toplam 400 konut bulunuyor. Büyüklükleri 64 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans dairelerin bulunduğu Asoy Astra Güneşli'de teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

Uzun bir süredir ön talep toplama çalışmalarının devam ettiği Asoy Astra Güneşli projesi lokasyonuyla dikkat çekiyor. İstanbul'un yeni Levent aksı olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu'na birkaç dakikalık mesafede konumlandırılan projeden TEM'e birkaç dakika içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin edilen Asoy Astra Güneşli projesi Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Yerleşkesi'nin hemen yanında yer alıyor.

Lansman öncesi döneme özel yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen Asoy Astra Güneşli'de sıfır faizle 60 ay vade imkanından yararlanılabiliyor. 1+1 dairelerin 340 bin TL'den, 2+1 dairelerin ise 530 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Asoy Astra Güneşli projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.asoygunesli.com adresinden ya da 0212 445 00 61 numaralı telefondan erişilebiliyor.