Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Asrın Konakları Marina'da fiyatlar 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor

Kuran Yapı güvencesiyle İstanbul’un Beylikdüzü lokasyonunda inşa edilen Asrın Konakları Marina projesinde fiyatlar 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor.

İstanbul’un yeni yaşam merkezi Yakuplu Marina’da yer alan ve Kuran Yapı Endüstri Ltd. Şti tarafından 23 bin metre kare alana kurulu; modern ve konforlu villaları, farklı aktivite alanları ile Asrın Konakları Marina sakinlerine şehrin merkezinde kendilerini Bodrum’da hissedecekleri bir yaşam vaad ediyor. Marina’dan, Alışveriş Merkezine, restoran ve çocuk oyun alanına kadar pek çok aktivitenin bir arada sunulduğu yeni bir yaşam alanı sakinleriyle buluşmayı bekliyor.

E-5 ve TEM bağlantı yoluna 7 dakika, havalimanına 15 dakika, Avrupa yakasının en büyük AVM’lerine 4 dakika uzaklıkta olan Asrın Konakları Marina, şehre yakın şehrin karmaşasından uzak bir yaşam sürme imkanı tanıyor.

Yüzde 72,50 yeşil alan olan Asrın Konakları Marina projesi 200 metrekareden 420 metrekareye kadar üç tip villalardan oluşuyor. Kuran Yapı tarafından İstanbul’un Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Asrın Konakları Marina projesinin teslim tarihi Ağustos 2017 olarak belirlendi.

Asrın Konakları Marina’nın satış fiyat aralığının da 1 milyon 600 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Peşin fiyatına 30 ay faizsiz taksit seçeneği ile ödeme avantajı bulunuyor.

Proje, hem metropol hayatını hemde marinalı bir sahil kasabasında akıllı, keyifli ve kazançlı bir yatırımda yaşama fırsatı sunuyor.