Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Astim Skypark’ta fiyatlar 820 bin TL’den başlıyor

Ankara Batıkent’te yükselen Astim Skypark’ta fiyatlar 820 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Kasım 2019’da yapılması planlanıyor.

Astim Skypark projesi, Astim İnşaat tarafından Ankara Batıkent’te hayata geçiriliyor. Fiyatların 820 bin TL’den başladığı Astim Skypark’ta teslimlerin Kasım 2019’da yapılması planlanıyor.

130 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Astim Skypark; tüm seçeneklerin 4+1 olarak tasarlandığı toplam 130 adet konuttan meydana geliyor. Astim Skypark’taki konutların büyüklükleri 185 metrekare büyüklükte tasarlandı.

ASTİM SKYPARK FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Astim Skypark’taki konutların fiyatları 820 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların özelliklerine göre 990 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen Astim Skypark’ta kalan bedel için 12 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Astim Skypark’ta yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Kasım 2019 olarak planlandı.

METRO DURAĞINA BİRKAÇ DAKİKA YAKINLIKTA

Astim Skypark projesi, 4 bloktan meydana geliyor. Metro durağına birkaç dakika yakınlıkta konumlanan Astim Skypark, Kızılay’a 20 dakika mesafede konumlanıyor. Konutların park ve şehir manzaralı olarak ayrıldığı Astim Skypark’ta yer alacak konut sakinlerine karma bir yaşam konsepti sunuluyor.