Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aston Firuzköy’de teslimler Temmuz 2020’de!

Batı Eğitim İnşaat ve Turizm Hizmetleri A.Ş. tarafından İstanbul Avrupa Yakası Avcılar ilçesinde konumlandırılan Aston Firuzköy için çalışmalara hız kazandırıldı.

İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ilçeleri arasında yer alan Avcılar’ın Firuzköy Mahallesi’nde sektöre kazandırılan Aston Firuzköy projesinde toplam 291 adet konuta yer veriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında daire seçeneklerine yer verilen projede konforlu ve yüksek standartlarda yaşam deneyimi sunacak konutlara yer veriliyor.

DAİRE VE DÜKKAN SEÇENEKLERİ BİR ARADA

Batı Eğitim İnşaat ve Turizm Hizmetleri A.Ş. İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi ilçelerinden Avcılar’ın Firuzköy Mahallesi’nde yaşama kazandırılan Aston Firuzköy projesi 9 bin 583 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Karma konseptte tasarlanan projede 291 adet daire ve 70 adet dükkan seçeneği yer alıyor. Temmuz 2020 tarihinde teslimlerin yapılması hedeflenen Aston Firuzköy projesi 3 blok şeklinde tasarlanıyor.

1+1’DEN 3+1’E DAİRE SEÇENEKLERİ

Aston Firuzköy projesinde 28 adet 1+1, 133 adet 2+1, 130 adet 3+1 kat planında dizayn edilen daire seçenekleri yer alıyor. Projenin inşaat alanı ise 43 bin 615 metrekare olarak tespit edildi.

Batı Eğitim İnşaat ve Turizm Hizmetleri A.Ş. tarafından hayata geçirilen projeye "Aston Firuzköy" adı verilen projede 291 konutun yanı sıra 70 adet dükkân da yer alıyor.

TEMMUZ 2020’DE TESLİM

Yaklaşık bin kişinin yaşaması beklenen projenin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Konut teslimleri ise Temmuz 2020 tarihinde yapılacak.

SOSYAL OLANAKLAR

Aston Firuzköy projesinde tüketiciye sunulan sosyal olanaklar arasında ise;

  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark gibi hizmetler yer alıyor.