Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Atakent 24 ve Halkalı 24 projeleri basınla buluştu

"Caddede yaşam" konseptli projeler geliştiren 24 Gayrimenkul, Halkalı 24 ve Atakent 24 projelerini basın mensuplarına tanıttı.

24 Gayrimenkul, Halkalı 24 ve Atakent 24 projelerinin lansmanını 24 Gayrimenkul CEO'su Ahmethan Yılmaz ev sahipliğinde dün gerçekleştirdi. Toplam 130 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen projelerin detayları Ahmethan Yılmaz tarafından basına açıklandı. Havaray ve metro istasyonlarına yakınlığıyla yüksek prim getirisi vadeden projeler hakkında konuşan Yılmaz, her iki projenin de alırken ve yaşarken kazanmak üzere kurgulandığını ifade etti.

Metrekare fiyatları 3 bin 995 TL'den başlıyor

Projelerini İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinde inşa ettiklerini ve çoğu projenin satışlarının lansman döneminde tamamlandığını belirten Yılmaz,"Bu projelerde de diğer projelerde olduğu gibi yatırımcıya çok uygun fiyat ve ödeme koşulları sunarak, karımızı onlarla paylaşacağız" dedi. "Caddede yaşam" konseptinin gayrimenkul yatırımında yükselen trend olacağını söyleyen Ahmethan Yılmaz, projelerdeki metrekare fiyatlarının 3 bin 995 TL'den başladığını sözlerine ekledi.

Home office konsepti caddeye taşınıyor

Daire fiyatlarının 195 bin TL'den başladığı Atakent 24 ve Halkalı 24 projelerinde büyüklükleri 50 metrekare ile 110 metrekare arasında 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriliyor. Home office dairelerin yer aldığı projelerin teslimlerinin ise Aralık 2017'de yapılması bekleniyor.

Atakent 24 projesi 7 bin metrekare arazi üzerinde 18 katlı tek blokta toplam 150 daireden oluşurken; Halkalı 24, 10 katlı tek blokta 100 bağımsız birimden meydana geliyor. Projelerde ftness merkezi, toplantı odası ve concierge gibi olanaklar da mevcut.