Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ataköy Marina Park Residence 99 fiyat listesi

Dati Holding güvencesiyle İstanbul’da inşa edilen Ataköy Marina Park Residence 99 projesinde fiyatlar 836 bin dolardan başlıyor.

Sahil kültürünün İstanbul’da son etkileyici noktası Ataköy’de denize sıfır noktasında, Türkiye’nin en büyük mega yat limanında yer alan ve her biri farklı metrekarelerde 1+1’den, 4+1’e 99 adet süper lüks üniteden oluşan projenin en önemli etabı Ataköy Marina Park Residence 99 özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ataköy Marina Park Residence 99’da her biri panoramik deniz ve marina manzaralı, 69 farklı tipte ünite bulunuyor. Yeşil ve mavinin içerisinde her evin kendine ait bahçe ve teraslarının bulunduğu yaşam alanları, hem şehrin merkezinde olma ayrıcalığını sunarken hem de şehirden uzaktaymış hissini yaşatıyor.

Ataköy Marina Park Residence 99 fiyat listesi

İstanbul’un en değerli arazisinde geliştirilen Ataköy Marina Park Residence 99’da, ilk etapta farklı metrekarelerde 29 ünite, lansman öncesi yüzde 20 fiyat avantajıyla 836 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ataköy Marina Park Residence 99, marina ve mega yat limanı, 5 yıldızlı oteller ve birbirinden ünlü yerli ve yabancı markaların yer aldığı alışveriş merkezinin hemen yanıbaşında konumlanıyor. Ataköy Marina Park Residence 99 projesi iki kıtayı denizin altından birbirine bağlayan Avrasya Tüneli’ne ve Atatürk Havalimanı’na oldukça yakın bir bölgede bulunuyor.