Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ataköy Marina Park Residence 99’da fiyatlar 836 dolardan başlıyor

DATİ Holding tarafından güvencesiyle İstanbul Ataköy’de konumlandırılan Ataköy Marina Park Residence 99’da fiyatlar 836 dolardan başlıyor.

DATİ Holding, iki milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği İstanbul Turizm Merkezi bünyesinde yer alan süper lüks rezidans etabında sınırlı sayıdaki ünite için ön talep toplamaya başladı. Eşsiz projede lansman öncesi sadece 29 ünite, 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sahil kültürünün İstanbul’da son etkileyici noktası Ataköy’de denize sıfır noktasında, Türkiye’nin en büyük mega yat limanında yer alan ve her biri farklı metrekarelerde 1+1’den, 4+1’e 99 adet süper lüks üniteden oluşan projenin en önemli etabı Ataköy Marina Park Residence 99 özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ataköy Marina Park Residence 99 fiyat listesi

İstanbul’un en değerli arazisinde geliştirilen Ataköy Marina Park Residence 99’da, ilk etapta farklı metrekarelerde 29 ünite, lansman öncesi yüzde 20 fiyat avantajıyla 836 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ataköy Marina Park Residence 99, marina ve mega yat limanı, 5 yıldızlı oteller ve birbirinden ünlü yerli ve yabancı markaların yer aldığı alışveriş merkezinin hemen yanıbaşında konumlanıyor. Tarihi İstanbul yarımadasına, iki kıtayı denizin altından birbirine bağlayan Avrasya tüneline ve Atatürk Havalimanı’na yakınlığı, projenin içinde yer alan deniz otobüsleri iskelesi ve metro istasyonu ile tüm ulaşım ağlarının omurgasında yer alan Ataköy Marina Park Residence 99 gerek yatırımcılara, gerekse mavi ile yeşilin iç içe geçtiği benzersiz bir yaşam arzulayanlara kaçırılmaz fırsatlar sunarken, kısa zamanda yüksek prim vadediyor.