Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ataköy Marina Park Residence, Doha’da satışa sunuldu

Dati Yatırım Holding tarafından inşa edilen Ataköy Marina Park Residence, Expo Turkey By Qatar’da satışa sunuldu.

İstanbul Turizm Merkezi bünyesinde yer alan ve 99 adet süper lüks rezidanstan oluşan Ataköy Marina Park Residence projesi Expo Turkey By Qatar’da satışa sunuldu.

Her biri panoramik deniz ve marina manzaralı, 69 farklı tipte rezidans ve ofisler lüksü yeniden tanımlıyor. Yeşil ve mavinin içerisinde her evin kendine ait bahçe ve teraslarının bulunduğu rezidanslar, hem şehrin merkezinde olma ayrıcalığını sunarken hem de şehirden uzaktaymış hissini yaşatıyor. İstanbul’un eşsiz güzelliği, deniz ve Adalar manzarasına sahip rezidanslar, sıcak, samimi dekorasyonu, eşsiz manzarası ile dikkat çekerken, ofisler ise iş yaşamına prestij ve konforu sunuyor.

Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor

Dati Yatırım Holding’in 3 fazda geliştireceği proje, İstanbul halkının, yerli ve yabancı turistlerin Marmara denizinin kıyısıyla rahatça buluşabileceği özel mimari tasarımı ve sosyal üniteleri ile şehrin yeni çekim merkezi olacak. Marina Park ile birlikte yaklaşık 172.000 metrekare net kiralanabilir alanlı bir alışveriş ve yaşam merkezi, yerli ve yabancı markaların oluşturduğu yaklaşık 450 mağaza, restoran, kafe, kongre, performans sanatları, Imax teknolojisi ile donatılmış sinema salonları yerini alacak.

Ulaşım araçlarının omurgasında yer alıyor

Yaklaşık 200.000 metrekare yeşil alan içine yayılacak spor tesisleri, yürüyüş ve bisiklet parkurları, parklar yoğun kent yaşamı içerisinde insanlara nefes alma imkanı sağlayacak.

“İstanbul Turizm Merkezi” tarihi İstanbul yarımadasına, iki kıtayı denizin altından birbirine bağlayan Avrasya tüneline ve Atatürk Havalimanı’na yakınlığı, projenin içinde yer alan deniz otobüsleri iskelesi ve metro istasyonu ile tüm ulaşım ağlarının omurgasında yer alıyor.

550 yat kapasiteli Ataköy Marina’nın yanında hayata geçen mega yat limanı, 100 metreye kadar uzunluktaki 232 mega yata aynı anda ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.