Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ataşehir Modern İzmir’de satışlar 3 Kasım’da başlıyor

İzmir Çiğli’de yükselen Ataşehir Modern İzmir’de satışlar 3 Kasım’da başlıyor. Proje, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere bin 94 adet konuttan meydana geliyor.

Ataşehir Modern İzmir projesi, Gergül İnşaat tarafından İzmir Çiğli’de yaşama kazandırılıyor. İzmir’de en çok tercih edilen konut geliştiricisi şirket olmayı başaran Gergül İnşaat’ın Ataşehir Modern İzmir projesi 3 Kasım’da satışa çıkmaya hazırlanıyor.

TOPLAM BİN 94 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Ataşehir Modern İzmir; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam bin 94 adet konuttan meydana geliyor. Ataşehir Modern İzmir’de yer alacak olan konutların büyüklükleri, fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. 3 Kasım’da gerçekleşecek olan tanıtım toplantısında tüm güncel bilgilerin ve görsellerin paylaşılacağı Ataşehir Modern ile ilgili detaylara emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

LOKASYON ÖZELLİKLERİ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Ataşehir Modern konut projesi, Ataşehir Kent Hastanesi’ne yakın konumda yükseliyor. Çevreyoluna 1 dakika yakınlıkta yükselen Ataşehir Modern İzmir; süpermarketlere, hastaneler ve özel sağlık kurumlarına, toplu taşıma ve bankalara yürüyüş mesafesinde konumlanıyor.

3 Kasım’da özel lansman fiyatlarıyla satışa çıkacak olan Ataşehir Modern İzmir projesinde sunulan olanaklar şöyle:

  • Açık yüzme havuzu
  • Fitness salonu
  • Çocuk oyun alanları
  • Yürüyüş alanları
  • Yeşil alan
  • Açık otopark
  • Güvenlik

Ataşehir Modern İzmir projesi ile ilgili tüm fiyat bilgisi ve teslim tarihi gibi detaylara açıklandığında emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.