Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Atılgan Royal'de satışlar başladı

Atılgan İnşaat'ın Ege'nin incisi İzmir Karşıyaka'da hayata geçirdiği Atılgan Royal projesinde konut fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İzmir'in en değerli yaşam alanlarından Karşıyaka Mavişehir'de 5 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Atılgan Royal projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Yatırımcısına lüks bir yaşamın kapılarını aralayacak olan proje 27 katlı tek kulede 93 daire ve 8 adet müstakil villadan meydana geliyor.

Alanları 144 metrekare ile 428 metrekare arasında değişen 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tipinde daireler ile 418 metrekare büyüklüğe sahip 5+1 vilaların bulunduğu projede kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca ev sahibi olunabiliyor. Projede yer alan daireler 1 milyon 500 bin TL ile 6 milyon 700 bin TL arasında, villalar ise 9 milyon 500 bin TL ile 11 milyon 700 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Ekim 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede yer alan villaların 200 ila 400 metrekare bahçe alanı ve kendine ait özel havuzu bulunuyor. Projenin diğer sosyal donatı alanları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve sauna yer alıyor.

Denize sıfır olarak konumlandırılan Atılgan Royal projesinde daireler kesintisiz Körfez ve deniz manzarasına sahip olacaklar. Ünlü mimar Ömer Çamlıoğlu tarafından tasarlanan proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.atilganroyal.com adresinden erişilebiliyor.