Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Atlanstis Taş Evleri'nde lüks taş konutlar 750 bin TL'den başlıyor

A Turizm tarafından İzmir’in Dikili ilçesinde hayata kazandırılan Atlantis Taş Evleri’nde güncel fiyatlar 750 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Markalı konut projeleriyle değerine değer katan ve yatırımcıların her zaman gözde illerinden biri İzmir’in Dikili ilçesinde hayata kazandırılan Atlantis Taş Evleri projesi A Turizm imzası taşıyor. Atlantis Taş Evleri konut projesinde güncel fiyatlar ve cazip ödeme imkanları açıklandı.

Sosyal donatıları, fiyat listesi, teslim tarihi belli olan proje İzmir’in Dikili ilçesinde lüks konseptte yükseliyor. Lüks ve ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden Atlantis Taş Evleri projesinde bulunan dairelerin tamamı 150 metrekare büyüklüğüne sahip 4+1 tipinde tasarlanmış taş konutlardan oluşuyor.

Toplam 18 adet konuta yer verilen proje İzmir’in merkezine 110 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. Türkiye’nin en yaşanılası şehirlerinden biri olarak dikkat çeken ve sürekli yatırımların merkezinde olan İzmir’in Dikili ilçesinde yer alan İsmet Paşa Mahallesi’nde A Turizm imzasıyla sektöre kazandırılıyor.

Denize 100 metre uzaklıkta İzmir’de hayata geçirilen konut projelerinden Atlantis Taş Evleri’nde yaşam başladı. Hala satışı devam etmekte olan taş evler için fiyat listesi güncellendi. 2018 Mart ayı A Turizm Atlantis Taş Evleri konut projesinin konut fiyatları 750 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Banka kredisi kullanılarak konut alımına uygun olan Atlantis Taş Evleri projesinde alıcının konut satın almasını kolaylaştıran özel ödeme alternatifleri de geliştirilebiliyor.

Ultra lüks donatılarla çevrilmiş müstakil 4+1 taş konutlardan oluşan projedeki dairelerin tamamı 150 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Sunduğu ayrıcalıklı imkanlarla dikkat çeken projedeki her konut alıcısına ankastre mutfak seti ile teslim ediliyor.
Hemen teslim durumundaki Atlantis Taş Evleri’nde lüks özellik olarak dikkat çeken bir başka imkân ise her daireye bir adet kapalı otopark tahsis ediliyor.

Sıcak ve keyifli bir aile ortamında, doğanın içinde ve yaşanılası bir şehirde lüks imkanlarla donatılmış bir konutta keyifli bir yaşam sürerken Atlantis Taş Evleri’nde seçkin komşularınızla bir araya gelme fırsatı da yakalayacaksınız.

A Turizm kalitesiyle İzmir’in Dikili ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi’nde hayata kazandırılan Atlantis Taş Evleri projesinin sosyal imkanları ise şöyle sıralanıyor:

  • 460 metrekare büyüklüğe sahip açık yüzme havuzu

  • Çocuklar için yüzme havuzu

  • Her konuta özel tahsis edilen bir adet kapalı otopark

  • Her konutta ankastre mutfak seti

  • Kameralı güvenlik sistemleri