Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Atlantik Life'ta konutların yüzde 75'i sahiplerini buldu

Atlantik Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Life projesinde son dairelerin satışları devam ediyor. Projede fiyatlar 265 bin TL'den başlıyor.

İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonlarından biri olan Pendik Kurtköy'de yükselen Atlantik Life projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 192 konut ve ticari birimlere yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Zengin sosyal donatı alanlarının yanı sıra yüzde 70 peyzaj alanına sahip Atlantik Life’de; kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları yer alırken modern yaşam yatırımcılara sunuluyor.

Daire fiyatlarının 265 bin TL'den başladığı Atlantik Life’da peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatının yanında sıfır faiz seçenekleri ve kişiye özel ödeme planına da yer veriliyor. Projede ayrıca kredilendirmelerde 120 aya varan vadeler ile de satış yapılıyor.

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan proje lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği Atlantik Life’de teslimler Nisan 2017’de yapılacak.