Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aura Residence'ta 2+1 dairelere özel fırsat

Kartal'da konumlandırılan Aura Residence projesinden banka kredisiyle 2+1 daire sahibi olmak isteyenler kredi masrafı ödemiyor.

Propa İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilen Propa Aura Residence'ta son dairelerin satışlarına devam ediliyor. Projeden 2+1 daire sahibi olmak isteyenler, şirketin Türk Ekonomi Bankası işbirliğinde başlattığı kampanya kapsamında kredi masrafı ödemeden banka kredisiyle daire satın alabiliyorlar. Sadece 2+1 dairelerde geçerli olan kampanya son 6 daire için geçerli.

Daire fiyatlarının 410 bin liradan başladığı projede iki blokta toplam 195 daire yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 48 metrekare ile 148 metrekare arasında değiştiği projede daireler stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlandı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen Aura Residence projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness salonu, basketbol ve voleybol sahası, peyzaj alanları, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Merkezi konumu ve E-5'e sadece 30 metre mesafede olmasıyla kolay erişim imkanı sunan Propa Aura Residence, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede konumlanıyor.