Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aurum Güzelbahçe’de yer alan konutların teslimleri hemen yapılıyor

İzmir Güzelbahçe’de hayata geçirilen Aurum Güzelbahçe’de 3+1 dubleks fiyatları 1 milyon 200 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimler ise hemen gerçekleşiyor.

MŞB İnşaat tarafından hayata geçirilen Aurum Güzelbahçe projesi, İzmir Güzelbahçe’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Aurum Güzelbahçe’de 3+1 konut fiyatları 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor.

16 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Aurum Güzelbahçe; 2+1 ve 3+1 dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 16 adet konuttan meydana geliyor. Aurum Güzelbahçe’deki daireler 180 metrekare ile 235 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

AURUM GÜZELBAHÇE FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Aurum Güzelbahçe’de 3+1 dubleks dairelerin fiyatları 1 milyon 200 bin TL’den başlıyor. Fiyatlar, dairelerin özelliğine göre 1 milyon 300 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Aurum Güzelbahçe’deki dairelerin yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

DENİZ MANZARASI SUNAN PROJE

4 bloktan meydana gelen Aurum Güzelbahçe projesindeki dairelerin girişleri bağımsız olarak sağlanırken yüzme havuzu ve otopark ise ortak olarak kullanılıyor. Ayrıca Aurum Güzelbahçe’de yer alacak olan konut sakinlerine göz alıcı deniz manzarası da sunuluyor.