Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avangart İstanbul’da 84 ay yüzde 0 faiz

İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe lokasyonunda yükselen Avangart İstanbul’da 84 ay 0 faizle konut sahibi olma şansı tanınıyor.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından hayata geçirilen Avangart İstanbul projesi bugün gerçekleştirilen basın lasnmanıyla sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı.

Bugün görücüye çıkan Avangart İstanbul projesinde 84 ay 0 faizle konut sahibi olma imkânı tanınıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en dikkat çeken lokasyonlarından Seyrantepe’de konumlandırılan Avangart İstanbul projesi 36 bin 750 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 84 ay vade farksız taksitle ödeme imkânı sağlanıyor.

5 katlı ve 7 katlı olmak üzere 11 bloktan meydana gelen projede büyüklükleri 45 metrekare ile 300 metrekare aralığında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor.

Toplamda 935 adet konuta yer verilen projede her zevke ve ihtiyaca uygun 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 400 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede 84 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Alıcının imkanları doğrultusunda farklı ödeme planları da sunabiliyor.

Teslimlerin Aralık 2019 tarihinde yapılması beklenen proje bölgedeki tek kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Projede alıcının keyifli ve konforlu bir yaşam sürmesi için gerekli olan tüm imkanlar sağlanıyor. 935 adet konutun yanı sıra 18 adet de cadde mağazasına yer verilen Avangart İstanbul projesi karma konseptte hayata geçiriliyor.

Lansman öncesinden yüzde 10’luk bir bölümü satılan projenin satış ofisleri çoktan hareketlenmeye başladı bile. Seyrantepe’deki tek kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çeken proje lokasyonuyla da alıcıyı cezbetmeyi başarabiliyor.

Ulaşım olanaklarının merkezinde konumlandırılan proje Seyrantepe Stadı’nın yanı başında yükseliyor. Yüksek kazanç vaat etmesi beklenen Avangart İstanbul projesinde 1 milyar 300 milyon TL toplam gelir ve 637 milyon TL de şirket payı toplam geliri sözü verildi.