Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avangart İstanbul'da lansman öncesi satışlar başladı

Gül Proje'nin İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Seyrantepe'de inşa ettiği Avangart İstanbul projesi yüzde 5 peşin ve 240 ay vade fırsatıyla ön satışa çıktı.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri inşa eden Gül Proje, yeni projesi Avangart İstanbul'u Avrupa yakasının değerli yatırım lokasyonlarından Seyrantepe'de konumlandırıyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Avangart İstanbul projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışa başladı.

Fatih Sultan Mehmet Köpüsü’ne birkaç dakika mesafede ve TT Arena gibi birçok önemli yatırıma komşu olarak konumlanan Avangart İstanbul’da peşin alımlarda metrekare birim fiyatları 7 bin 142 TL'den başlıyor. Daire teslimlerinin 30 ay sonra gerçekleşmesinin planlandığı Avangart İstanbul, geniş sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor.

Daire fiyatları 354 bin 450 TL'den başlıyor

Avangart İstanbul hakkında bilgi veren Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, "Lokasyonu itibariyle dikkatleri çeken Avangart İstanbul projemizde lansman öncesinde avantajlı fiyatlar ile ön satışlara başladık. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan Cumhuriyet tarihinde bir ilk olarak uygulanan 60 ay sıfır vade ve yüzde 5 peşinat ile 240 ay vadeli konut kampanyası Avangart İstanbul projemizde de geçerli. Konut alımını kolaylaştıran bu tarihi kampanyadan faydalanarak projemizden fiyatlarımız yükselmeden konut sahibi olabilirsiniz.

Peşin alımlarda dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 142 liradan başlıyor, daireler 354 bin 450 TL’den satışa sunuluyor. Ulaşım ağlarının kesişim noktasında yer alan projemizle lüks ve konforlu hayatın kapılarını aralıyoruz" dedi.