Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avcılar Effect uygun fiyatlarıyla yatırımcının ilgi odağı oldu

Satış öncesi dönemde yapılan ön taleplerin hızlıca satışa çevrildiği Avcılar Effect'te daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor.

Avcılar İnşaat tarafından İzmir Bornova'da yükselen Avcılar Effect projesinde satışların büyük bir kısmı lansman döneminde tamamlandı. Daire fiyatlarının 199 bin liradan başladığı projede büyüklükleri 50 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tiplerinde toplam 322 konut bulunuyor.

Lokasyonuyla hem oturum amaçlı daire sahibi olmak isteyenlerin hem de yatırımcıların dikkatini çeken proje Adnan Menderes Havalimanına, metroya, İZBAN'a, Çeşme, Seferihisar, Urla ve Foça'ya kolay ulaşım sağlayan bir noktada bulunuyor. Avcılar Effect üniversitelerin, hastanelerin, okulların ve kolejlerin merkezinde bulunan konumuyla çocuklu ailelerin de beğenisini topluyor.

"Effect projesi ufkumuzu açıyor"

Projenin satışlarından çok memnun olduklarını belirten Avcılar Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, "Yeni projemizin rekor ilgi görme bizi çok mutlu etti. Bu rekor, bizim ne kadar doğru bir projeye imza attığımızın da en büyük göstergesi. Öte yandan yatırımcıların Effect projemizi bu denli sahiplenmesi, Avcılar'ın önünde yeni ufukların açılmasına da yol açıyor. Bizim yeni projelere, ilk günkü heyecanla bakmamızı sağlıyor" dedi.

"En ince ayrıntıları bile düşündük"

Avcı, "Tarihi yapıları, köşkleri, müzeleri ile geçmişini koruyan, kaleleri, alışveriş merkezleri, parkları, kültür sanat aktiviteleri ve kolay ulaşımıyla geleceğe kucak açan Yeni Bornova, İzmir'in en gözde alanı. Öte yandan yatırımcılara çok kazandıracak bölgelerin de başında geliyor. Avcılar olarak biz de her anlamda kazandıracak yeni projemizi, kazancın adresi Yeni Bornova'da hayata geçirdik. Tüm projelerimizde olduğu gibi bu projemizde de titizlikle çalıştık ve en ince ayrıntıyı düşündük. Lüks ve konforu birleştirdiğimiz Avcılar Effect, size yatırımınızın karşılığını fazlasıyla geri kazandıracak. Projemize gösterilen ilginin yoğunluğu, doğru bir işe imza attığımızın göstergesi" diye konuştu.

İdris Avcı şöyle devam etti: "Projemizin sunduğu yaşam keyfi, hak ettiğiniz değeri ilk adımdan itibaren hissettiriyor. İki etaptan oluşan Avcılar Effect, 20 hin nı2 alanda toplam 105 bin nı2 inşaat alanına sahip. Satışa sunulan etap ise 55 bin metrekare inşaat alanında yaklaşık 360 bağımsız bölüm ve çarşıdan oluşmaktadır. Rezidans, ofis ve çarşı mağazaları, dünya mutlaklarının bulunduğu restoran ve kaleleri ile Avcılar Effect yatırını için kaçırılmayacak bir fırsat. Çünkü burası aynı zamanda bir cazibe merkezi... Dinamik mimari yaklaşımıyla hareketli kent ritmine ayak uyduran Avcılar Effect, tam da hayal ettiğiniz gibi. Yaşamınıza renk katacak her şey elinizin altında..."