Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avcılar Effect’te 395 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim

Konut teslimleri hemen gerçekleştirilen İzmir Bornova’da Avcılar İnşaat tarafından hayata geçirilen Avcılar Effect’te fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

İzmir Bornova’da emlak sektörüne kazandırılan Avcılar Effect projesinde konut fiyatları 395 bin TL’den başlıyor. Anahtar teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği projede 1+1 ve 2+1 konut tipleri bulunuyor.

İzmir’de hayat geçirilen projede 390 bağımsız birim ve 322 konut yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 50 ile 120 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede konutların yanı sıra ofis ve 10 bin metrekare büyüklüğe sahip açık çarşıda bulunuyor.Avcılar İnşaat tarafından İzmir Bornova’da inşa edilen Avcılar Effect projesi 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede çok özel ödeme imkanları tanınıyor.

Konut teslimleri hemen yapılan Avcılar Effect Bornova projesi Çevre yoluna 50 metre, Yaşar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bornova metro, İzmir Koleji ve Şifa Hastanesine yakın mesafede yer alıyor.

Forum Bornova’nın hemen yanı başında yer alan Avcılar Effect projesi genşi sosyal imkanları ile de diğer projelerden ayrıldığını kanıtlıyor.