Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avcılar Effect'te fiyatlar 210 bin TL'den başlıyor

Ege'nin incisi İzmir'de hayata geçirilen Avcılar Effect projesinde daire satışları cazip fiyatlar ve avantajlı ödeme planlarıyla devam ediyor.

Avcılar İnşaat tarafından İzmir Bornova'da yükselen Avcılar Effect projesinde satışların büyük bir kısmı lansman döneminde tamamlandı. Daire fiyatlarının 210 bin liradan başladığı projede büyüklükleri 50 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tiplerinde toplam 322 konut bulunuyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli ödeme kolaylıkları da sunulan Avcılar Effect'te yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Vadeli alımlarda ise yüzde 35 peşinat ödeniyor. Kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. Ağustos 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje tamamlandığında kiraların minimum 1.500 TL olması bekleniyor.

Lokasyonuyla hem oturum amaçlı daire sahibi olmak isteyenlerin hem de yatırımcıların dikkatini çeken proje Adnan Menderes Havalimanına, metroya, İZBAN'a, Çeşme, Seferihisar, Urla ve Foça'ya kolay ulaşım sağlayan bir noktada bulunuyor. Avcılar Effect üniversitelerin, hastanelerin, okulların ve kolejlerin merkezinde bulunan konumuyla çocuklu ailelerin de beğenisini topluyor.