Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avcılar İnşaat, Çeşme'ye 100 milyon TL'lik yatırım yapacak

Avcılar Effect'te inşaatın hızla devam ettiğini söyleyen Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, Çeşme için 100 milyon TL'lik bir yatırım yapacakları belirtti.

Avcılar İnşaat, İzmir Bornova'da inşa ettiği Avcılar Effect projesinde teslimlere Mayıs ayında başlayacak. Avcılar Effect'te yaşamın başlamasıyla birlikte yeni projelere start vereceklerini belirten Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, "20 bin metrekarelik bir alana kurulu olan Avcılar Effect projemizin 2'nci etabına başlıyoruz. Yine bu yıl içerisinde 250 bin metrekarelik inşaat alanına sahip üç projemizi daha hayata geçirmeyi planlıyoruz. Mevcut projelerimizle yarattığımız 1.100 kişilik istihdamı 2.500'lere kadar çıkarmayı hedeflemekteyiz. Bu yıl 1.200 konut ve iş yerinde yaşamın başlamasını sağlayacağız. Geçen yıl yüzde 30'luk büyümemizi doğru alanlara doğru yatırımlar yaparak başardık. 2017 yılı büyüme oranımızda aynı istikrarı devam ettirerek 420 milyon dolarlık bir yatırım hedefliyoruz" dedi.

Avcı, "Bugüne kadar daha çok İzmir'e değer katıyor ve yatırımlarımızı öncelikle İzmir merkezinde değerlendiriyorduk. Önümüzdeki dönemde ise Avcılar inşaat olarak İzmir dışında da projelerimiz olacak. Çeşme projemiz de bunlardan biri" diye konuştu. Çeşme projesinin 100 milyon TL'lik yatırımla inşa edileceğini de sözlerine ekleyen İdris Avcı, Doğanlar'daki yeni projelerini de anlattı. Avcı, "Projemiz, 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanı ile geleceğin Bornova'sı olarak adlandırılan Doğanlar'a, Avcılar'dan bir armağan niteliğinde olacak. Park Bornova, Ege Üniversitesi kampüsü ve çevre yoluna yürüme mesafesindeki projemizi yakında hayata geçiriyoruz" dedi.